Balçova Temizlik Firması

Balçova Temizlik Hizmetleri

balcova-temizlik-sirketiİzmir’in temizlik sektöründeki köklü kuruluşlarından olan Egem Temizlik Grubu web portalı üyesi olan balcovatemizlik.gen.tr sitemiz, İzmir’in her yerinde olduğu gibi özellikle Balçova’da siz değerli müşterilerimize, profesyonel bir temizlik şirketi olarak kaliteli ve güvenilir temizlik hizmeti sunmaktadır.

Balçova ve civarında Temizlik Firması arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. İzmir’de %100 müşteri memnuniyetiyle çalışan firmamız, temizlik şirketleri arasında Balçova Temizlik Firması olarak size beklentilerinizin de üzerinde bir temizlik hizmeti sunacaktır.

Temizlik sektöründe eğitimli ve tecrübeli elemanların olması gereğine inanan ve bu kuralı tavizsiz uygulayan firmamız, birçok diğer Balçova temizlik firmaları arasında, çalıştırdığı profesyonel temizlik elemanları sayesinde bir adım öne çıkmaktadır.

Normal ev temizliği hizmetinin yanı sıra,  daire veya iş yerinizin inşaat ve tadilat sonrası temizliği, özen ve dikkat isteyen bir iş olup, bu güne kadar sayısız ev, ofis ve çeşitli ölçekteki iş yeri ve resmi kurumların temizliği, Egem Temizlik ekip ve ekipmanları tarafından en ince detayları ile yapılmış olup, bugüne kadar yapmış olduğumuz projelerimiz için müşteri memnuniyeti açısından büyük başarı sağlanmıştır. Balçova Temizlik Firması olarak size de en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sizlerden aldığımız bu güç ile sürdürmekteyiz.

Sizde güvenilir ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız 0232 362 01 00  no.lu telefonumuzu arayabilirsiniz.