Balçova Temizlik Şirketi

Balçova Temizlik Hizmetleri

balcova-temizlikBireysel ve kurumsal temizlik hizmetlerinde, İzmir ve çevre illerde, profesyonel hizmet veren temizlik şirketleri arasında bir marka olan Egem Temizlik Grubu üyesi firmamız, İzmir Balçova Temizlik Şirketi olarak, İzmir’in diğer tüm semtlerinde olduğu gibi, Balçova’da da sizlere temizlik hizmeti vermektedir. Çalışma hayatının yoğun temposu yüzünden birçok kişi için, hijyen açısından zorunlu ve rutin bir işlem olan, ev ve iş yeri temizliği, bazen zaman darlığı, ya da kişi çalışmıyorsa bile, rahatsızlık, yaşlılık gibi nedenler yüzünden büyük bir sorun teşkil etmektedir. Özellikle çalışan veya okuyan kesim açısından, İş ya da okul nedeni ile ev temizliği için çoğu zaman yeterli zaman ayrılamamaktadır. Bu nedenle ev temizliği hizmetleri yeni bir iş kolu haline gelmiştir. Evlerimizi bizler için temizleyen bu temizlik firmaları, temizlik için yeterli zaman bulamayan insanları bu sorundan kurtarmıştır. Profesyonel bir ekip ile çalışan ve kaliteli hizmet sunan balçova ev temizliği firması, evlerinizin temizliğini güvenerek, gönül rahatlığı içinde teslim edebileceğiniz bir firmadır.

Evinizin genel temizliği, tecrübeli temizlik personellerimiz tarafından profesyonel çözümler sunularak özenle temizlenir. Günlük ev temizliğinizde; detaylı temizlik hizmetleri dahil olmak üzere uygun fiyatlar ile deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından hizmet verilmektedir.

Bazı bayanlar, firmaların yaptığı temizlik çalışmalarının yeterince hijyenik olmadığını düşünmektedir. Fakat Balçova Temizlik firmamız, evlerinizin temizliğini en az sizin gibi özen göstererek, en kaliteli malzemeler ile titizlik içerisinde yapmaktadır. Ev temizlik işlerinizi gözünüz arkada kalmadan rahatlıkla firmamıza teslim edebilirsiniz. Dışarıdan geldikten sonra pırıl pırıl ve hijyenik, tertemiz bir ev sizi bekliyor olacak. Aileniz ile daha fazla zaman geçirebilir ya da kendinize zaman ayırabilirsiniz. Bu sayede günün stresini, rahat ve mutlu bir şekilde atabilirsiniz.

Balçova Temizlik firmaları günümüz teknolojisinin fırsatlarından yararlanarak, eşyalarınıza zarar vermeden steril bir temizlik yapmaktadır. Bu nedenle kendi yaptığınız bir temizlikten çok daha iyi şekilde temizlik yapılmaktadır. Özellikle yalnız yaşayan ve temizlik konusunda yeterince bilgisi ve temizliğe ayıracak zamanı olmayan beyler de temizlik firmamızı rahatlıkla tercih edebilirler. Balçova Temizlik olarak İstediğiniz gün ve saatlerde evlerinizi temizlemekten mutluluk duyarız.

Hedefini zamanında eksiksiz olarak yerine getirmek için uzman bir ekibe sahip olan firmamız, işinin en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı benimsemiştir.İddia ediyoruz ki, tüm temizlik dallarında olduğu gibi İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliği konularında tecrübeli olan şirketimizden memnun kalıp dostlarınıza da önereceksiniz.

0.232.362 01 00