Balçova Okul Temizlik Şirketi

Balçova Okul Temizlik Şirketi

İzmir ilimizin Balçova ilçesinde temizlik hizmeti vermeye devam ediyoruz. Balçova ilçesi büyük bir ilçe olduğu için dolayısıyla bir çok yapıyı bir çok kamu kuruluşuna ev sahipliği yapan bir ilçedir. Özellikle kamu ve devlet kuruluşlarının içerisine her gün yüzlerce binlerce kişi girmektedir. Bu yüzden devlet ve kamu kuruluşlarında başta Balçova okul temizliği olmak üzere bir çok temizlik sorunu mevcuttur.

Balçova temizlik şirketi olarak 8 senemizi arkamızda bıraktık. Bizleri seven bizlerden temizlik hizmeti almaya devam eden binlerce müşterimiz oldu. Yaklaşık olarak 4 senedir Balçova okul temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Okul temizliğinin ne kadar zor olduğunu tahmin edebilirsiniz hele ki okulların yaz tatiline girdiği şu anlarda Balçova okul temizliğine her okulun ihtiyacı vardır.

Peki Balçova okul temizlik şirketi yerine okulun personelleri okul temizliği yapamaz mı gibi bir soru aklınıza gelebilir. MEB tarafından atanan her okula 2 – 3 temizlik personelleri bulunmaktadır. Balçova okul temizliğini normal olarak temizlik personelleri yapsa da özellikle dönem sonlarında okul büyük bir kir içerisinde olacaktır ve bu kirleri normal ilaçlar ve detaylı bir temizlik olmaksızın çıkarılması mümkün olmayabiliyor. Bu yüzden Balçova okul temizlik şirketi olarak uzun süredir gerek devlet okulu gerekse özel okullara kolejlere temizlik hizmeti vermekteyiz.

Balçova okul temizliği nasıl yapılmalıdır? Öncelikle balçova okul temizliği öncesi okul temizlik firmamız tarafından büyüklük ve temizlenecek yerlerin durumuna göre incelenir. Daha sonra okulun ihtiyaç duyduğu temizliğe göre zemin, duvar, tuvalet için kimyasal ve profesyonel ilaçlar firmamız tarafından temin edilerek işe başlanılacağı tarihin tam saatinde balçova okul temizliği için personellerimiz okula gelir. Tüm personellerimiz alanlarında tecrübeli, profesyonel, hoşgörülü, karşı tarafla iyi geçinen kişilerdir.

İzmir temizlik firmamız uzun süredir %99 müşteri memnuniyeti ile çalışan İzmir’in ilk ve tek temizlik firmasıdır. Sadece Balçova okul temizlik şirketi olarak değil ayrıca ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, iş yeri temizliği, fabrika temizliği, cam temizliği ve daha bir çok temizlik hizmetimiz mevcuttur. Sizlerde bu eşsiz fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız 0232 362 01 00 numaramız dan bizleri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.