Balçova İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

Balçova İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

İzmir ilinde yer alan Balçova ilçesi hızla büyümeye ve gelişmeye ev sahipliği yapan bir bölgedir. Yeni yatırımlar özellikle Balçova bölgesinde olmaktadır.Bugün Balçova inşaat sonrası temizlik hakkında bahsedeceğiz.İzmir’in şehirleşme yolunda attığı adımlar ile yeni yeni büyük ve modern binalar yapılmakta olup kısa süre içerisinde inşaatları bitmektedir.

Balçova inşaatları yapıldıktan sonra teslim sırasında yeni ev sahiplerinin en büyük sorunlarından birisi ev temizliğidir. Çünkü Balçova inşaat sonrası temizliği çok zahmetli ve çok zor bir iştir. Normal bir temizlik personeli çağırsanız inşaat sonrası temizlik yapamayacaktır. Normal bir ev temizliği olsa azda olsa başarılı olabilir fakat Balçova inşaat sonrası temizlik hizmeti bu şekilde verilmez.

Balçova inşaat sonrası temizlik hizmetinden bahsedecek olursak binayı yapan firma siz ev sahiplerine evleri temizleyerek teslim etmez bu durumda sizin biz Balçova temizlik şirketimize ulaşmanız gerekmektedir ama merak etmeyin bir telefon kadar uzağınızdayız.

Balçova inşaat sonrası temizlik nasıl yapılır aşamaları nelerdir? İnşaat sonrası temizlik öncelikle harfiyat ve maloz kalıntılarının temizlenmesiyle başlanır bu büyük parçalar çuvallara doldurularak atılır. Daha sonra zemin temizleyici makine yardımıyla temizlenir ve ardından bir cilalanma işlemi yapılır bu sayede zemininiz ilk günkü gibi temiz ve parlak bir görünüme sahip olacaktır. Daha sonra duvar için boya yapılması gerekliyse dilediğiniz takdirde Balçova temizlik şirketi bünyesinden anlaşmalı olduğumuz firmalarca uygun fiyata boyanız yaptırılır. Ardında tozlar içerisinde olan dolapların içi ve dışı detaylı bir şekilde elden geçirilir. Yerlere dökülen çimento kalıntıları özel aletlerle temizlenir. İnşaat sonrası kaba pislik bittikten sonra geriye normal ev temizliği kalmıştır.

Balçova inşaat sonrası temizlik sonrası normal Balçova ev temizliğine başlanır. Zeminler, dolaplar, odalar, kapılar, balkonlar detaylı bir şekilde temizlenir.

Balçova temizlik şirketi bünyesinde bulunan tüm temizlik personellerimiz tecrübeli ve çalışkan insanlardır. Kullandığımız özel temizlik malzemeleriyle en ince detayına kadar nitelikli ellerle Balçova inşaat sonrası ev temizliği hizmetimizden yararlanmak için 0232 362 01 00 numaramızı arayarak bizi arayabilirsiniz. Balçova ev temizlik şirketi olarak bunca yıldır tecrübemizi sizlerle paylaşarak tertemiz bir eviniz olmasını istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.