Balçova Temizlik Şirketi İzmir

Balçova Temizlik Şirketi İzmir

balcova-temizlik-sirketiBalçova’da Temizlik firmalarının çoğalması ile beraber artan müşteri şikayetleri, müşterilerin canını sıkmaya devam ederken, profesyonel hizmet veren kaliteli temizlik firması ve nitelikli temizlik personeli arayan müşterilerimizin bu arayışlarına son veriyoruz.

İzmir ev temizlik şirketleri arasında uzun bir süredir kaliteli bir temizlik şirketi olarak hizmet vermekte olan firmamız Balçova Temizlik Şirketi, İzmir’in her ilçesinde olduğu gibi, Balçova da da hizmet vermek ve siz değerli müşterilerimizin isteklerine talip olmak için piyasada adımızı duyurma kararı aldık.

Balçova temizlik şirketi 8 yıl önce Karşıyaka da kurulmuş olan Egem Temizlik Hizmetleri grubunun bir üyesi olup,, bunca yıl boyunca %99 müşteri memnuniyetine sahip tek ve ilk temizlik firmasıdır. Her türlü temizlik işlerinizi,  en kaliteli malzemeler, uygun  araç, ekipman ile eksiksiz bir şekil de, profesyonel kadromuzla yerine getiriyoruz.

İzmir balçova temizlik şirketi siz değerli müşteriler için her türlü temizlik hizmetini sağlamaktadır. Temizlik hizmetlerimizden bazıları: ev temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, villa temizliği, yangın sonrası temizlik, otopark temizliği, yazlık temizliği, havuz temizliği, apartman temizliği, bina temizliği, inşaat sonrası temizlik ve kısacası her türlü temizlik hizmetleri.

Bize Ulaşın

Sizlerde balçova temizlik şirketine ulaşmak istiyorsanız 0232 362 01 00 numaradan istediğiniz vakit bizi arayarak birinci sınıf temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.